Damska koszula uszyta z białej, bawełnianej tkaniny w łowickie wzory. Kołnierz, stójka oraz mankiety i listwy pęknięć  odszyte z tkaniny w kolorze niebieskim (kolor pięknie grający z urodą klientki).

koszula przód

Prosty, klasyczny płaszcz uszyty z miękkiego szarego flauszu. Kołnierz z szerokim rewersem, praktyczny w chłodniejsze jesienne dni, kiedy możemy założyć brzegi kołnierza płasko pod szyją i szczelnie otulić się szalikiem usmiech

Szary plaszcz

Płaszcz inspirowany secesją. Uszyty z pomarańczowego flauszu w środku wykończony jasno szarą podszewką. Pionowe cięcia wymodelowane w talii. Na przodzie i przy pęknięciu w rękawach doszyte ozdobne guziki. 

plaszcz z falbanami

Wiosenny, prosty, elegancki płaszcz uszyty z cienkiej, lnianej tkaniny. W pierwszej wersji płaszcz miał mieć fason kimono. Ze względu na ograniczenie materiału zdecydowałyśmy o opadającym ramieniu i szerokim podkroju pachy.

Płaszcz lniany

Kurtka uszyta z bordowego flauszu. Asymetryczne zapięcie na złoty, metalowy zamek dodaje zadziornego charakteru usmiech

  

 

bordowa przod

Żakiet z sukienki ( czemu nie ). Materiał gryzł okropnie wiec ubranie sukienki było raczej nie możliwe, nawet na podkoszulek bo tkanina jest dość ciepła. Na żakiet idealna.


pepitka przod